دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

پزشک متخصص واریس

آگهی‌دهنده: دکتر شهریار مالی شناسه آگهی: 117020

08 اسفند 1402 10:48 یزد -- يزد
واریس یکی از بیماری‌های عروقی سیاهرگی و مشکل‌ساز است که از گذشته تاکنون بخش قابل توجهی از مردم را در...

تعداد بازدید: 98

دسته بندی: سایر مشاغل


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09167995494 ارسال ایمیل

توضیحات

واریس یکی از بیماری‌های عروقی سیاهرگی و مشکل‌ساز است که از گذشته تاکنون بخش قابل توجهی از مردم را درگیر کرده است. این بیماری وابسته به شدت آن می‌تواند از واریس‌ مویرگی گرفته تا واریس‌ پیشرفته طنابی متفاوت باشد.

علت واریس
اگر چه وراثت، بارداری، مصرف داروهای هورمونی و شغل‌هایی که نیازمند ایستادن طولانی مدت هستند، به عنوان عوامل مهمی در بروز واریس شناخته شده‌اند، اما خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی، راهکارهای موثری برای درمان این بیماری ارائه شده است.

پزشک متخصص واریس
دکتر شهریار مالی، با بیش از دو دهه تجربه درمانی، در دپارتمان درمان واریس کلینیک فوق تخصصی قلب و عروق واقع در استان یزد، با روش‌های نوین و پیشرفته‌، مشغول به درمان بیماری واریس است.

تشخیص واریس
در این مرکز، از دستگاه‌های پیشرفته سونوگرافی داپلر رنگی و تجهیزات مدرنی مانند پلتیسموگرافی و نور پولاریزه استفاده می‌شود تا با دقت بالا و تحت نظر متخصص، نوع و مشخصات واریس تعیین شود و روش درمانی مناسب انتخاب گردد.

مشاوره واریس
علاوه بر تشخیص و درمان، مشاوره‌های لازم برای برنامه‌ریزی مناسب درمانی با توجه به وضعیت ویژه هر بیمار ارائه می‌شود. این مرکز همچنین از تجربیات و نظرات متخصصین مختلف مانند پزشکان پوست، رادیولوژیست‌ها، روماتولوژیست‌ها و ارتوپد‌ها بهره می‌برد تا به بهترین نتیجه درمانی برسد.

درمان وایس
درمان واریس در این کلینیک با استفاده از تکنولوژی‌های روز و روش‌های مدرنی از جمله لیزر، رادیوفرکانس، اسکلروتراپی و آر اف عروقی انجام می‌شود. با این روش‌های پیشرفته، حتی واریس‌های پیشرفته نیز بدون نیاز به استراحت به‌طور کامل معالجه می‌شوند.
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد مرکز درمان واریس، انجام تمامی روش‌های درمانی تحت القای خواب مصنوعی است که به بیماران احساس راحتی و آرامش می‌دهد. این رویکرد نوین، بیماران را از تجربه درد یا استرس در هنگام درمان واریس محافظت می‌کند.
در نهایت، کلینک دکتر شهریار مالی با رویکردی علمی و تخصصی، با برنامه‌های درمانی شخصی‌سازی شده و استفاده از آخرین دستاوردهای پزشکی، با هدف رهایی بیماران از درد، سنگینی، و مشکلات دیگر واریسی پیش می‌رود.
جهت دریافت نوبت مشاوره و درمان، می‌توانید با شماره تلفن 03531380808 تماس حاصل فرمایید یا به صورت آنلاین از طرق سایت drmaali.com اقدام نمایید.

درباره دکتر شهریار مالی
معاونت آموزشی گروه جراحی قلب دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور
عضو کمیسیون بهینه سازی آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز
عضو شورای پژوهشی مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی یزد
رئیس دپارتمان جراحی قلب و عروق بیمارستان شهید صدوقی یزد
رئیس بخش جراحی قلب بیمارستان افشار یزد
عضو هیئت تحریریه مجله جراحان ایساتیس
داور طرح های پژوهشی مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی یزد
داور مقالات ماهنامه علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد
داور طرح های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول
عضو انجمن جراحان قلب ایران
عضو انجمن جراحان قلب اروپا


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets