دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

صادرات و واردات بدون نیاز به کارت بازرگانی و تجربه قبل

آگهی‌دهنده: دریچه تجارت شناسه آگهی: 117775

22 خرداد 1403 10:34 تهران -- تهران
با ثبت نام در سامانه دریچه تجارت به نشانی www.darichetejarat.ir می توانید از کلیه خدمات این سامانه م...

تعداد بازدید: 15

دسته بندی: اجاره ماشین آلات


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09056892796 ارسال ایمیل

توضیحات

با ثبت نام در سامانه دریچه تجارت به نشانی www.darichetejarat.ir می توانید از کلیه خدمات این سامانه مانند ثبت استعلام قیمت کالا یا فروش کالاهای خود بهره مند شوید. همچنین می توانید از قسمت استعلام خدمات بازرگانی، نسبت به صادرات یا واردات بدون نیاز به کارت بازرگانی یا تجربه قبلی اقدام کنید.

سامانه آنلاین دریچه تجارت به نشانی www.DaricheTejarat.ir یک سامانه مدرن و پیشرفته جهت خرید و فروش مواد اولیه، ماشین آلات، تجهیزات، قطعات و ابزارآلات در حوزه صنایع مادر (مانند فولاد، نفت، گاز، پتروشیمی، معدن و نیروگاه) است.

این سامانه با در اختیار داشتن تیم حرفه‌ای بازرگانی خارجی و داخلی، اندوخته سال‌ها تجربه و تخصص خود را در کنار دانش به‌روز جهانی به‌کار گرفته است تا با شناسایی دغدغه‌ها و موانع بازرگانی فروشندگان، خریداران و تولیدکنندگان داخلی، خدمت رسانی کند.

شرکت های خریدار و فروشنده و خدمات دهنده با ثبت نام و احراز هویت می توانند به خرید و فروش محصولات و خدمات صنعتی بپردازند.

دریچه تجارت تمامی مراحل انجام یک معامله، اعم از استعلام، پیشنهاد فنی، پیشنهاد مالی، پیش‌فاکتور، امضاء قرارداد و خدمات جنبی بازرگانی را پیگیری نموده و قدم به قدم در کنار خریداران و فروشندگان کالا و خدمات خواهد بود.


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets